22 Тра 2011 В обіймах ляльки
 |  Рубрика: Літкурєр, анонси

Чи мали колись нестерпну потребу випити води не із пластикової пляшки чи з-під крану, а чистої, чи то справжньої, джерельної? Тільки пити її не із кухля прапрапрабабусі, а зі звичайного горняти, зробленого вже у цьому столітті. Запитання, може, й дивне, але й гість цього тижня, 24 травня, незвичайний у Literatur Cafe (Центральна площа, 10). Не надто довгим (у часі), але насиченим подіями та книгами виявився шлях Степана Процюка від Дегенерації до канонізації. Адже все радикально нове в літературі спершу спромагається на осуд з боку всіх і вся, а вже потім – на більш-менш адекватну оцінку зробленого. За майже двома десятками написаних книг – досвід вмілого спостерігача за життям. Відділити зерно від полови (Ляльку від Архе) – справа не із легких, а ще важча з того погляду, що із розумінням такого поділу доводиться жити. Від спостерігача, який вміло носить маску амбітного переможця над життям, кілька суттєвих порад про те, як у горнятку сучасному сховати кілька крапель справжнього, можна буде почути о 18.30 цього вівторка.

За надану інформацію дякуємо Literatur Cafe і особисто Марічці Куліш

Ви можете проглядати коментарі, підписавшись на RSS 2.0. Ви можете написати коментар, або зробити трекбек зі свого сайту.
Залишити коментар

XHTML: Ви можете використовувати теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>