Сертифікація – шлях професійного зростання педагога

12 травня 2023 року в дистанційному форматі відбулася гостьова лекція головного спеціаліста відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування, моніторингу та сертифікації Управління Державної служби якості освіти в Чернівецькій області. Тетяни Шоліної на тему “Сертифікація – шлях професійного зростання педагога” для студентів спеціальності 014 „Середня освіта (українська мова та література)”.

До заходу долучилися здобувачі освіти 2, 3 та 4 курсів першого (бакалаврського) та 1 курсу другого (магістерського) рівнів вищої освіти, а також викладачі факультету педагогіки, психології та соціальної роботи (д.п.н., проф. Людмила Тимчук, к.п.н. Тетяна Равлюк та ін.) та філологічного факультету (д.ф.н., проф.. Наталія Колесник – гарант ОП магістерського рівня, к.ф.н., доц. Валентин Мальцев – гарант ОП бакалаврського рівня, к.ф.н., доц. Лариса Маркуляк та ін.).

Лекторка детально розглянула порядок проходження та особливості сертифікації вчителя ЗЗСО. Інформація викликала зацікавлення як майбутніх вчителів-словесників, так і здобувачів освіти, які вже зараз поєднують навчання в університеті з роботою в ЗЗСО.

Print Friendly, PDF & Email
Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.